60 lat tradycji trwałość i solidność

Realizujemy indywidualne projekty zgodne z gustami i upodobaniami Naszych Klientów.

Nasza Firma od ponad 60 lat wykonuje meble solidne i trwałe, których klasyczna stylistyka charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością użytkowania. Podążając za zmieniającymi się trendami w branży meblarskiej, w naszej ofercie obok kolekcji mebli stylizowanych znajdą Państwo również nowoczesne wzornictwo. Szeroka gama kolorów, kształtów i wymiarów mebli daje nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz.

W ofercie firmy Oskar znajdą Państwo praktycznie każdy rodzaj mebli, zarówno do użytku domowego jak i przemysłowego, jak na przykład recepcje, meble do restauracji czy meble biurowe. W naszej stolarni wykonujemy krzesła, stoły, meble tapicerowane, blaty kuchenne, sypialnie, szafy, meble kuchenne, meble do salonu, jadalni, pokoju dziecięcego i młodzieżowego, do łazienki i przedpokoju. Wykonujemy meble z litego drewna oraz płyt MDF.

Pasja, zaangażowanie

Pasja, zaangażowanie i dbałość o szczegóły

Realizujemy indywidualne projekty mebli na zamówienie. Oferujemy pobranie miary, dowóz i montaż mebli. Staramy się pomóc w doborze odpowiednich do wnętrza kształtów i kolorów, które spełnią oczekiwania naszych klientów i doskonale wpiszą się w styl pomieszczenia. Oferujemy szeroki wybór wzorów i materiałów. U nas można zamówić meble klasyczne oraz prawdziwe perły w stylu ludwikowskim.

Dbając o ciągły rozwój, w swojej pracy stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne związane z meblarstwem. Używamy najlepszych mechanizmów zamykających, które podnoszą standard użytkowania. Naszym klientom oferujemy również wykonanie mebli nowoczesnych oraz fornirowanych. Lata doświadczenia i szacunek do naszej pracy sprawiają, że każdy projekt staramy się wykonać najlepiej jak potrafimy.

Zobacz nasze realizacje man
  • Oskar oferuje:

  • Pomiar mieszkania

    Wykonujemy profesjonalny pomiar w mieszkaniu, dzięki czemu meble będą idealnie dopasowane do pomieszczenia.

  • Montaż u Klienta

    Nie trać czasu i nie męcz się ze składaniem mebli- zdaj się na nas! Naszym klientom oferujemy szybki i solidny montaż.

  • Dowóz do Klienta

    Nie musisz martwić się o dowóz. Na życzenie klienta, dowozimy meble, zwracając uwagę na ich bezpieczny transport.

ul. Krótka 3 Kalwaria Zebrzydowska SK - Paweł +48 503 169 291
PL - Przemek +48 501 629 964